Gdzie wynająć dźwig?

Efektowne prace budowlane coraz częściej wymagają zastosowania specjalistycznych maszyn a także urządzeń. Warto być świadomym jednak o tym, by wynajmować takie maszyny i urządzenia od profesjonalnych firm, które oferują wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, który posiada aktualne badania urzędu dozoru technicznego. Usługi dźwigowe to w głównej mierze żurawie samojezdne, które odróżniają się ogromnym udźwigiem, ponieważ zakres ich działania mieści się od 10 do 35 ton.

Takie dźwigi mogą być wykorzystywane między innymi przy załadunku wielkogabarytowych materiałów budowlanych, takich jak elementy konstrukcji stalowych oraz betonowych.
Kiedy zamówić dźwig?
Istnieje sporo sytuacji, w których potrzebne będą nam profesjonalne usługi wykonywane za pomocą dźwigów. Dźwig Świnoujście przyda nam się w głównej mierze przy montowaniu więźby dachowej, jak też układaniu stropów czy innych elementów konstrukcji dachowych. Ponadto, usługi dźwigami potrzebne są również w takich pracach jak budowa kładek, mostów czy wiaduktów drogowych. Są to więc prace powiązane z robotami drogowymi, które wymagają sprawnych technicznie dźwigów o dużym zasięgu. Firmy oferujące usługi dźwigowe mają w ofercie także usługi transportowe. Warto wspomnieć, że takie usługi tożsamo jak dźwigowe muszą być realizowane za pomocą przystosowanych do pracy budowlanych aut, a zatem aut ciężarowych wyposażonych w specjalny wysięgnik. Transport HDS Goleniów to samochód ciężarowy o łącznej długości paki ładunkowej aż 9 m i ładowności 17 ton, co pozwala na załadunek w głównej mierze znacznej liczby materiałów budowlanych zastosowanych na budowę. Ponadto samochód przystosowany jest do załadunku wielkogabarytowych materiałów, dzięki posiadaniu wysięgnika HDS o długości aż 15 m. Dzięki takiemu pojazdowi można przewieźć na przykład elementy konstrukcji betonowych czy stalowych lub elementy przeznaczone do montażu hal magazynowych. Warto dodać również o tym, że dźwigi wykorzystywane są też w biznesie reklamowej, ponieważ są potrzebne przy montowaniu dużych reklam zewnętrznych, na przykład takich jak banery, które umieszcza się na specjalnych tablicach. Jak się więc okazuje, usługi dźwigowe i transportowe przydają się w naprawdę wielu sytuacjach.

Polecam: Kontakt Goleniów.