Sprawdzone sposoby na gadżet – kalendarz trójdzielny

Wybór dobrego upominku dla klienta nie jest łatwą sprawą. Podejmując decyzję, musimy wziąć pod uwagę kilka czynników. Ważne jest, ażeby wybrany przez nas przedmiot był przydatny.

Przedmioty, które znacząco ułatwiają nam w jakiś sposób życie, są dobrymi nośnikami treści reklamowych. Osoba obdarowana korzystając z nich, utrwala sobie w pamięci treści zamieszone na przedmiocie, czyli w sytuacji gadżetu reklamowego, takie, które promują działalność naszego biznesu. Inny niezwykle ważny aspekt tyczy się określenia grupy docelowej. Nie każdy przedmiot równie najlepiej pełni własną funkcję marketingową. Są jednakże wyjątki od tej reguły, a takim bez wątpienia są kalendarze trójdzielne, które są uniwersalne.
Kalendarze trójdzielne – najistotniejsze cechy
Jest to rodzaj kalendarza ściennego, który występuje w praktycznej składanej formie. Dzięki takiemu układowi może być także podręcznym kalendarzem, który gromadzimy na biurku czy dosłownie w każdej chwili mamy ze sobą w torbie. Kalendarz trójdzielny składa się z elementów takich jak: główka, kalendarium a także stopka. Główka to część górna przeznaczona na umieszczenie grafiki. Kalendarium stanowią miesiące, w tym przypadku są to trzy kolejne miesiące, środkowy to miesiąc aktualny. Stopka, czyli dolna część przeznaczona jest na umieszczenie dodatkowych informacji.
Trzeba pamiętać, że kalendarz trójdzielny dla firm poza własnego podstawowego przeznaczenia pełni także funkcję marketingową. Nośnikiem treści marketingowych jest zarówno górna część, jak i stopka, w której najczęściej umieszczane są dane kontaktowe firmy. Jednak największa powierzchnia reklamowa znajduje się nad kalendarium. Można ją zagospodarować wedle swojego uznania, warto mieć na uwadze jednak, by były to treści nawiązujące do naszej firmy. Tradycyjnie w tej części umieszczane są elementy wizerunku firmy, czyli głównie logo, jak i nazwa firmy i dodatkowe hasła. Na tło na prawdę często używa się obrazy korzystnie przedstawiające firmę, zatem niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszą się kalendarze trójdzielne z zdjęciami. Istotne by jakość umieszczanych na gadżecie reklamowym zdjęć była wysoka. Kalendarz dla klienta powinien być dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Jego jakość świadczy o profesjonalizmie a także zaangażowaniu.
Sprawdź również informacje na stronie: aldo-kalendarze.pl/kalendarze-trojdzielne.